По-русски

Par mums

eleco specializējas lietotu elektrisku un elektronisku iekārtu (EEI) pārstrādē un šo pakalpojumu mēs sniedzam bez maksas. eleco grupa ir izveidojusi EEI, videi kaitīgu preču atkritumu un metāllūžņu pieņemšanas punktu tīklu visā Latvijā. Rīgā un Rīgas rajonā piedāvājam EEI savākšanu tieši no dzīvokļiem un birojiem bez maksas.

Klientu ērtībai ir izveidots uzziņu dienests. Piezvanot pa bezmaksas tālruni 80000515, Jūs varat pieteikties EEI izvešanai, vai saņemt nepieciešamo konsultāciju par sekojošo atkritumu utilizāciju:

- lietošanai nederīgās elektriskās un elektroniskās ierīces, t.i., nolietotā sadzīves un biroja tehnika – monitori, televizori, datori, printeri, faksi, skeneri, kopētāji, mobilie tālruņi, fotoaparāti, luminiscentās lampas, veļas mazgājamās mašīnas, ledusskapji, mikroviļņu krāsnis, elektriskās tējkannas, kafijas automāti, gludekļi, zāles pļāvēji – viss, ko darbina elektrība; - visu veidu nolietoti akumulatori (tostarp mobilo tālruņu akumulatori) un galvaniskie elementi; - nolietotās automašīnu riepas; - vecās automašīnas.

Jūs varat arī sūtīt pieprasījumu uz elektroniskā pasta adresi utilizacija@dilers.lv

eleco preču zīme pieder kompānijai Dīlers (www.dilers.lv), kas dibināta 1997. gadā un šodien ir viena no vadošajiem metāla pārstrādes uzņēmumiem Latvijā.


Nododiet metāllūžņus! 800 00 515
Developed by Razzhigaev & Company