По-русски

Laipni lūdzam

Rūpējieties par apkārtējo vidi un nododiet vecās elektriskās un elektroniskās iekārtas utilizācijai BEZ MAKSAS!


Privātpersonām

Piezvaniet uz eleco „zaļo līniju” 800 00 515, mēs atbrauksim, iekrausim un nogādāsim elektroiekārtas licenzētam pārstrādātājam paši. Jūs varat nodot datorus, monitorus, televizorus, veļas mašīnas, ledusskapjus, virtuves plītis, auto akumulatorus, baterijas, mobilos telefonus un daudzas citas lietas. Ja ir jautājumi, zvaniet 800 00 515, mēs atbildēsim.Uzņēmumiem

eleco specializējas lietotu elektrisko un elektronisko iekārtu (EEI) utilizācijā un ir šīs jomas līderis Latvijā. Mātes uzņēmuma apgrozījums 2011. gadā sasniedza 23,4 miljonus latu.

Piedāvājam Jūsu uzņēmumam noslēgt līgumu par bezmaksas to iekārtu utilizāciju, kuras saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 897 (22.11.2011.) jāvāc, jāuzglabā un jāpārstrādā videi un cilvēkam draudzīgā veidā un jāuzskaita atbilstoši Eiropas izvirzītajām prasībām. Slēdzam līgumus arī par svina un citu akumulatoru un bateriju un autoriepu savākšanu un pārstrādi. eleco apņemas veikt iekraušanu un transportēšanu, tāpat uzņemas atbildību par drošību un pārstrādi atbilstoši LR likumdošanai.


Nododiet metāllūžņus! 800 00 515
Developed by Razzhigaev & Company